Úvodní stránka

Právní doložka

 

Provozovatelem služeb informačních serverů EBE je obchodní společnost European Business Enterprise, a.s. se sídlem Masarykovo nám. 14, Říčany, IČ 25130382 (dále jako provozovatel nebo EBE). Obchodní společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892. Servery EBE jsou veškeré informační servery EBE provozované společností EBE na síti Internet. Veškeré podmínky přístupu a užití informací a/nebo služeb serverů EBE všemi jejich uživateli jsou definovány a řídí se těmito závaznými dokumenty, které rovněž definují veškeré užité pojmy:

- Podmínky přístupu - provozní řád
- Podmínky registrace
- Obchodní podmínky
- Reklamační řád
- Ochrana soukromí
- Právní doložka

Všechna práva k datům, jejich zpracování a setřídění na stránkách serverů EBE jsou, pokud není uvedeno jinak, výslovným majetkem společnosti EBE. Data na stránkách serverů EBE jsou určena pouze pro informativní osobní využití uživatelů těchto serverů. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti EBE je zakázána jakákoli další publikace, přetištění, prezentace nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách serverů EBE (týká se všech adres doménových jmen, na kterých jsou provozovány služby společnosti EBE), a to včetně šíření prostřednictvím elektronických médií a písemných komunikací. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti EBE je rovněž zakázáno zahrnutí těchto materiálů nebo jejich částí do rámců, překopírování do jiných informačních médií na veřejných a privátních sítích či uchovávání dat prezentovaných na stránkách serverů EBE v jakýchkoli databázích. Ochranné známky a práva třetích stran uveřejněné na stránkách serverů EBE jsou ochrannými známkami a právy třetích stran.
Databáze zveřejněné na serverech EBE jsou autorským dílem dle ustanovení § 2, odst. 2 zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění. Společnost EBE je pořizovatelem databází zveřejněných na serverech EBE ve smyslu § 88 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění.
Společnost EBE je zaregistrována do registru zpracování osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Data v rubrice "Volná místa v ČR" jsou, pokud není uvedeno jinak, beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a objednatelů služeb serveru EBE. Veškerá data v rubrice "Insolvence v ČR" jsou beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva spravedlnosti ČR, případně z dalších veřejně dostupných evidencí a seznamů. Veškerá data v rubrice "Veřejné zakázky v ČR" jsou beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva pro místní rozvoj ČR - správce Informačního systému o veřejných zakázkách.

Datum poslední aktualizace těchto podmínek: 17. března 2016.

Pro případné připomínky a dotazy kontaktujte provozovatele serverů EBE:

Provozovatel

Obchodní společnost:European Business Enterprise, a.s.
Kontaktní adresa:Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany
Telefon:(+420) 323 601 531
IČ:25130382
DIČ:CZ25130382
E-mail:info@ebe.cz
Internet:www.ebe.cz


Související odkazy

 
Anketa
 

Dali jste si novoroční předsevzetí?

Hlasovalo 149 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz