Povolává občany k odvodnímu řízení

Zadejte název obce:
 
Druh úřadu standardně vykonávající tuto činnost:

Pro poskytování on-line služeb serverů PragoData provádíme monitoring veškerého provozu ze všech IP adres přistupujících k serverům PragoData. Tento monitoring provádíme z bezpečnostních důvodů a pro zamezení podvodům a škodám na počítačových systémech ve smyslu ustanovení recitálu 47 a 49 Obecného nařízení (GDPR) - dále viz Zásady zpracování osobních údajů.


Provoz z IP adresy: 3.235.186.94
byl systémem vyhodnocen jako robot.

V případě, že nejste robot, můžete využít služby Registrovaný přístup k Adresáři úřadů.

Jste-li již registrovaná firma, pokračujte přihlášením k Adresáři úřadů.

Upozornění:

Všechna práva k datům, jejich zpracování a setřídění na stránkách serverů PragoData jsou, pokud není uvedeno jinak (viz Právní doložka), výslovným majetkem obchodní společnosti European Business Enterprise, a.s., se sídlem Masarykovo nám. 14/10, 251 01 Říčany, IČO: 25130382, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892 (dále jen EBE), a data jsou společností PragoData užívána na základě licence udělené společností EBE. Data na stránkách serverů PragoData jsou určena pouze pro informativní osobní využití uživatelů těchto serverů. Bez předchozího písemného souhlasu obchodní společnosti EBE nebo PragoData je zakázána jakákoli další publikace, přetištění, prezentace nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách serverů PragoData (týká se všech adres doménových jmen, na kterých jsou provozovány služby obchodní společnosti PragoData), a to včetně šíření prostřednictvím elektronických médií a písemných komunikací. Bez předchozího písemného souhlasu obchodní společnosti EBE je rovněž zakázáno zahrnutí těchto materiálů nebo jejich částí do rámců, překopírování do jiných informačních médií na veřejných a privátních sítích či uchovávání dat prezentovaných na stránkách serverů PragoData v jakýchkoli databázích. Ochranné známky a práva třetích stran uveřejněné na stránkách serverů PragoData jsou ochrannými známkami a právy třetích stran. Databáze zveřejněné na serverech PragoData jsou autorským dílem dle zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, § 2, odst. 2 v platném znění. Obchodní společnost EBE je pořizovatelem databází zveřejněných na serverech PragoData ve smyslu § 88 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění a databáze jsou společností PragoData užívány na základě licence udělené společností EBE.

Redakce


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2023, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz