Úvodní stránka

15 let s Vámi :-)

 

Vážení uživatelé,

v roce 2015 je to již 15 let, kdy byl server statnisprava.cz zprovozněn a nalezl si své místo mezi ostatními weby českého Internetu.

Vy - naši uživatelé s ním stále pracujete, a to nás velmi těší!

Po celých 15 let se snažíme neustále udržovat databáze co nejaktuálnější a doplňovat je o informace, které hledáte. Je tak velmi milé vidět, že je Vás každý rok stále více a že se na server statnisprava.cz pro informace vracíte.

V roce 1999 neexistoval na českém Internetu žádný ucelený zdroj adresářových informací o úřadech veřejné správy ČR a jejich základních informacích - adresách. Náš server byl první, který takové informace uživatelům přinesl - v roce 1999 jako službu na doméně iserver.cz a od prosince 2000 na vlastní doméně www.statnisprava.cz, kde již v roce 2002 aktivně pomáhal při letních povodních.

Vaše požadavky se za uplynulých 15 let stále vyvíjely. V různých vývojových etapách jsme proto server průběžně doplňovali o informace. V roce 2003 přibyly působnosti úřadů, v roce 2005 agendy a činnosti úřadů. Vznikla rubrika “Potřebujete vyřídit”, která nabízí informace pro řešení Vašich životních situací. V roce 2009 až 2012 jsme zprovoznili nové rubriky zaměřené na veřejné zakázky, volná pracovní místa a insolvenci v ČR.

15 let není krátká doba, a proto jsme velmi pečlivě zvažovali, jaký další krok vstříc Vašim požadavkům udělat, aby byl užitečný. Myslíme si, že tím nejvhodnějším, co pro Vás můžeme udělat právě teď, je vytvořit na serveru prostor pro Vaše názory a zkušenosti.

Server jsme proto na konci ledna 2015 doplnili o nový druh informací - články a rozšířili ho o diskuzi na klíčových místech. Chceme tak Vás - naše uživatele zapojit do veřejné diskuze na aktuální témata.

Dovoluji si Vás proto tímto co nejsrdečněji k této diskuzi pozvat. Máte-li zajímavé náměty k aktuálním tématům - pošlete nám Váš námět nebo článek. Máte-li chuť diskutovat na aktuální témata a vyměňovat si své názory a zkušenosti s ostatními - pojďte diskutovat.

Tešíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň.


Ing. Vladimír Paclík
generální ředitel

European Business Enterprise, a.s.
Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany
info@statnisprava.cz
---------------------------------------------------------------------


 
Anketa
 

Dali jste si novoroční předsevzetí?

Hlasovalo 157 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz