Poznej projekt a vyhraj! Začíná druhý ročník soutěže

Oblíbená soutěž Poznej projekt, kterou druhým rokem vyhlašuje Ministerstvo pro místní rozvoj, začíná. Každý týden až do začátku letních prázdnin mají zájemci šanci vyhrát zajímavé ceny. Stačí správně určit název projektu podpořeného z evropských fondů podle fotografie a doufat, že se na ně usměje štěstí při týdenním slosování výherců.

„Informací o úspěšných projektech podpořených z evropských fondů není nikdy dost a zvlášť podaných zábavnou formou. Loňský ročník soutěže „Poznej projekt“ měl velmi dobré ohlasy, a proto jsme se rozhodli v něm pokračovat i letos,“ uvedla Olga Letáčková, náměstkyně ministryně pro místní rozvoj.

Úkolem soutěžících je rozpoznat projekt podpořený z evropských fondů podle fotografií a přiložené nápovědy. Zároveň musí správně odpovědět na tři doplňující otázky. Všechny správné odpovědi poputují do slosování o atraktivní ceny, které probíhá každý týden po celou dobu soutěže. Každý týden bude představen nový projekt podpořený z fondů EU. Soutěž trvá do 25. června 2015.

Více informací naleznete na webu http://www.dotaceEU.cz/poznejprojekt

Vítanou nápovědou je i portál Ministerstva pro místní rozvoj http://www.mapaprojektu.cz/ , kde mohou soutěžící nalézt dokončené projekty, které byly realizovány z fondů Evropské unie.

Ing. Veronika Vároši
Odbor komunikace


20.03.2015 (autor Redakce)Související

Ruzyňští celníci zadrželi 273 ks korálů

vydáno 17.10.2017

V letošním roce se celníci na ruzyňském letišti opět setkali s nelegálními dovozy suvenýrů v zavazadlech cestujících vracejících se z dovolených

Téma: Volný čas a cestování

Jak projekty z fondů EU pomáhají? Dozvíte se na výstavě fotografií

vydáno 06.10.2017

Dvě desítky vystavovaných fotografií zachycují úspěšné příklady z více než 70 tisíc projektů podpořených z fondů Evropské unie. Během podzimu proběhne výstava fotografií na Hlavním nádraží v Praze a v parku nedaleko Masarykova náměstí v Jihlavě.

Téma: Ekonomika a finance / Volný čas a cestování

Trojnásobný převis zájmu o cyklostezky

vydáno 25.09.2017

Příjem žádostí do výzvy Integrovaného regionálního operačního programu - Cyklodoprava II byl ukončen. O využití dotací projevilo zájem 71 projektů v celkové výši 784 milionů Kč, přičemž alokace pro tuto výzvu činí 250 milionů Kč. Zájemci o tuto oblast mohou využít i výzev integrovaných nástrojů.

Téma: Doprava / Volný čas a cestování

Anketa

Jste spokojeni s výsledky voleb?

ano  29
ne  29
je mi to jedno  4

Hlasovalo 62 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz