Úvodní stránka

Poznej projekt a vyhraj! Začíná druhý ročník soutěže

 

Oblíbená soutěž Poznej projekt, kterou druhým rokem vyhlašuje Ministerstvo pro místní rozvoj, začíná. Každý týden až do začátku letních prázdnin mají zájemci šanci vyhrát zajímavé ceny. Stačí správně určit název projektu podpořeného z evropských fondů podle fotografie a doufat, že se na ně usměje štěstí při týdenním slosování výherců.

„Informací o úspěšných projektech podpořených z evropských fondů není nikdy dost a zvlášť podaných zábavnou formou. Loňský ročník soutěže „Poznej projekt“ měl velmi dobré ohlasy, a proto jsme se rozhodli v něm pokračovat i letos,“ uvedla Olga Letáčková, náměstkyně ministryně pro místní rozvoj.

Úkolem soutěžících je rozpoznat projekt podpořený z evropských fondů podle fotografií a přiložené nápovědy. Zároveň musí správně odpovědět na tři doplňující otázky. Všechny správné odpovědi poputují do slosování o atraktivní ceny, které probíhá každý týden po celou dobu soutěže. Každý týden bude představen nový projekt podpořený z fondů EU. Soutěž trvá do 25. června 2015.

Více informací naleznete na webu http://www.dotaceEU.cz/poznejprojekt

Vítanou nápovědou je i portál Ministerstva pro místní rozvoj http://www.mapaprojektu.cz/ , kde mohou soutěžící nalézt dokončené projekty, které byly realizovány z fondů Evropské unie.

Ing. Veronika Vároši
Odbor komunikace

20.03.2015 (autor Redakce)


Související
 

Výzva z IROP pro památky, muzea a knihovny

vydáno 11.10.2016

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu na podporu projektů Komunitně vedeného místního rozvoje v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP) zaměřenou na posílení ochrany a rozvoje kulturního dědictví. K dispozici je 427,5 mil. korun. Žádosti lze podávat po vyhlášení výzvy místními akčními skupinami...

Téma: Kultura / Veřejné finance

Třetí listopadová sobota opět patří Noci divadel

vydáno 10.10.2016

Letošní Noc divadel připadá na 19. listopadu a s tou loňskou si určitě v ničem nezadá. Divadla a divadelní soubory po celé České republice v rámci Noci divadel zvou diváky na neobvyklé divadelní zážitky, které se nebudou v dohledné době opakovat. Koordinace projektu se opět ujal Institut umění – Divadelní ústav.

Téma: Kultura / Volný čas a cestování

SZIF spouští velkou spotřebitelskou soutěž s kvalitními potravinami

vydáno 26.09.2016

„Střihněte si naše výhry!“ – tak zní motto velké spotřebitelské soutěže pořádané Státním zemědělským intervenčním fondem. Jejím principem je sbírat ze zakoupených výrobků oceněných značkami kvality jejich loga. Hlavními výhrami jsou např. jízdní kola, kuchyňské roboty nebo poukaz na prodloužený rodinný víkend. Soutěž...

Téma: Zemědělství a potravinářství

Anketa
 

Navštěvují nebo navštěvovaly Vaše děti jesle?

Hlasovalo 79 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2017, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz