MZV ČR - Informace k cestám do zahraničí

Před cestou do zahraničí doporučuje MZV ČR ověřit si předem aktuálně platné podmínky vstupu do země, jejichž přehled přinášíme níže na stránce.

Z důvodu epidemiologické situace ve světě stále může docházet k omezením v dopravě, MZV ČR proto doporučuje ověřit si tyto podmínky ideálně přímo u sjednaného přepravce hromadné dopravy (letadlo, autobus, vlak).  Od cestujících může být vyžadována předchozí elektronická registrace cílové země, doklad o bezinfekčnosti Covid-19. To může platit pro všechny cesty, včetně návratu zpět do České republiky. Přehled podmínek návratu do České republiky

 
Přehled podmínek ke vstupu do jednotlivých států a území naleznete na stránkách MZV ČR.

22.06.2022 (autor Redakce)Související

Celní správa ČR - Upozornění pro příjemce zásilek

vydáno 10.11.2022

S blížícími se vánočními svátky upozorňujeme příjemce zásilek, aby si objednávali dárky s dostatečným předstihem a zároveň dávali pozor, o jaké výrobky se jedná.

Téma: Daně / Volný čas a cestování

Nový režim pro vstup do Národního parku České Švýcarsko

vydáno 02.09.2022

MŽP vydalo další opatření obecné povahy omezující vstup do lesa na území Národního parku České Švýcarsko s platností od 1. 9. 2022 do konce tohoto měsíce.

Téma: Volný čas a cestování / Životní prostředí


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2023, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz