Úvodní stránka

Právní doložka

 


Podmínky přístupu k serveru, datům a datovým službám obchodní společnosti European Business Enterprise, a.s. (dále jen společnost EBE) jsou uvedeny níže.
Všechna práva k datům, jejich zpracování a setřídění na stránkách serverů EBE jsou, pokud není uvedeno jinak, výslovným majetkem společnosti EBE. Data na stránkách serverů EBE jsou určena pouze pro informativní osobní využití uživatelů těchto serverů. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti EBE je zakázána jakákoli další publikace, přetištění, prezentace nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách serverů EBE (týká se všech adres doménových jmen, na kterých jsou provozovány služby společnosti EBE), a to včetně šíření prostřednictvím elektronických médií a písemných komunikací. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti EBE je rovněž zakázáno zahrnutí těchto materiálů nebo jejich částí do rámců, překopírování do jiných informačních médií na veřejných a privátních sítích či uchovávání dat prezentovaných na stránkách serverů EBE v jakýchkoli databázích. Ochranné známky a práva třetích stran uveřejněné na stránkách serverů EBE jsou ochrannými známkami a právy třetích stran.
Databáze zveřejněné na serverech EBE jsou autorským dílem dle ustanovení § 2, odst. 2 zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění. Společnost EBE je pořizovatelem databází zveřejněných na serverech EBE ve smyslu § 88 a násl. zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění.
Společnost EBE je zaregistrována do registru zpracování osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Data v rubrice "Volná místa v ČR" jsou, pokud není uvedeno jinak, beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a objednatelů služeb serveru EBE. Veškerá data v rubrice "Insolvence v ČR" jsou beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva spravedlnosti ČR, případně z dalších veřejně dostupných evidencí a seznamů.
Veškerá data v rubrice "Veřejné zakázky v ČR" jsou beze změn přebírána ze zdroje Ministerstva pro místní rozvoj ČR - správce Informačního systému o veřejných zakázkách.

Provozovatel

Obchodní společnost:European Business Enterprise, a.s.
Kontaktní adresa:Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany
Telefon:(+420) 323 601 531
IČ:25130382
DIČ:CZ25130382
E-mail:info@ebe.cz
Internet:www.ebe.cz

Obchodní společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892.

Související odkazy

 
Anketa
 

Využil jste nebo zvažujete využít dotačního programu Nová zelá úsporám?

Hlasovalo 36 návštěvníků.


www.statnisprava.cz
© Copyright 2000 - 2015, všechna práva vyhrazena - European Business Enterprise, a.s., Masarykovo nám. 14, Říčany
Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8892, IČ 25130382, DIČ CZ25130382
E-mail: info@ebe.cz